• 14 Ekim 2026 Çarşamba / Saat: 20:11
  • İletişim
  • Adanaspor
  • Demirspor
  • Adana 01 FK
  • Amatör Sporlar
  • Valilik Etkinlikleri
  • Belediye Etkinlikleri
  • At Yarışı
  • Okul Sporları
  • Medya
  • Ulusal Spor
  • Spor Dışı Haberler
  • Adana Sportürk TV
Hasan Hüseyin TÜRK
Hasan Hüseyin TÜRK

Resmiyette VARlar, Gerçekte YOKlar

  • 22 September 2025
Arif Basri BAŞ
Arif Basri BAŞ

GÖRÜN, DUYUN, BİLİN! MESAJI ALINMALI

  • 22 January 2025
Hüseyin Sungur
Hüseyin Sungur

Kimselere randevu vermeyin, Lezzet Festivaline davetlisiniz

  • 29 September 2026

Demirspor

Demirspor'a FİFA'dan 12 puan silme cezası geldiDemirspor

Demirspor'a FİFA'dan 12 puan silme cezası geldi

  • 23 February 2026

Haberi Oku
Demirspor, Sivas'tan 1 puanı Gökdeniz'le kurtardı:1-1Demirspor

Demirspor, Sivas'tan 1 puanı Gökdeniz'le kurtardı:1-1

  • 19 February 2026

Haberi Oku
Demirspor Kulübü Yeni Yönetiminden Açıklama: 25 milyon 603 bin Euro borç varDemirspor

Demirspor Kulübü Yeni Yönetiminden Açıklama: 25 milyon 603 bin Euro borç var

  • 18 February 2026

Haberi Oku
Demirspor, deplasmanda Erzurum'a 7-0 yenildiDemirspor

Demirspor, deplasmanda Erzurum'a 7-0 yenildi

  • 14 February 2026

Haberi Oku
FİFA Disiplin Komitesi'nden Demirspor'a 12 puan silme cezası geldiDemirspor

FİFA Disiplin Komitesi'nden Demirspor'a 12 puan silme cezası geldi

  • 12 February 2026

Haberi Oku
Adana Demirspor, Bodrumspor'a 5-0 kaybettiDemirspor

Adana Demirspor, Bodrumspor'a 5-0 kaybetti

  • 08 February 2026

Haberi Oku
Demirspor, Amed Sportif Faaliyetler'e 7-0 kaybettiDemirspor

Demirspor, Amed Sportif Faaliyetler'e 7-0 kaybetti

  • 01 February 2026

Haberi Oku
Demirspor sahasında Bandırma'ya 3-0 kaybettiDemirspor

Demirspor sahasında Bandırma'ya 3-0 kaybetti

  • 23 January 2026

Haberi Oku
Demirspor, deplasmanda Çorum'a 4-1 yenildiDemirspor

Demirspor, deplasmanda Çorum'a 4-1 yenildi

  • 16 January 2026

Haberi Oku
Demirspor, Esenler Erokspor'a 5-0 yenildiDemirspor

Demirspor, Esenler Erokspor'a 5-0 yenildi

  • 10 January 2026

Haberi Oku
    • ‹
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10
    • ...
    • 16
    • 17
    • ›

Sayfa 5 to 167

Yan Manşet

    • TFF 1. Lig
    • Süper Lig
    TakımlarOGBMAAvP
    1Kayserispor9711181322
    2Bursaspor961217819
    3Iğdır FK961214619
    4Batman Petrolspor1061320319
    5Keçiörengücü944119916
    6Mardin 1969 Spor943211515
    7Antalyaspor950415215
    8Sarıyer1043313-115
    9Bandırmaspor1035215914
    10F. Karagümrük934213113
    11Sivasspor1026214112
    12Muğlaspor92619112
    13Bodrum FK1025311211
    14Pendikspor1024412-710
    15Manisa FK923414-19
    16Esenler Erokspor91535-58
    17Ümraniyespor91447-37
    18Vanspor FK1023510-107
    19İstanbulspor101279-155
    20Boluspor90183-181
    TakımlarOGBMAAvP
    1Galatasaray751116516
    2Beşiktaş750216815
    3Amed SK742117814
    4Fenerbahçe7412191313
    5Trabzonspor7412161113
    6Alanyaspor73318212
    7Kocaelispor74038212
    8Çorum FK731316410
    9Kasımpaşa72418010
    10Ç. Rizespor73137-210
    11Başakşehir722310-18
    12Gaziantep FK72237-38
    13Gençlerbirliği72237-88
    14Erzurumspor FK72233-88
    15Göztepe71331506
    16Konyaspor71244-45
    17Samsunspor71156-94
    18Eyüpspor71062-183
    Reklam
    • Son Haberler
    • Popüler
    • Hasan Yaman: Narenciyede büyük bir kriz yaşanıyor

      Hasan Yaman: Narenciyede büyük bir kriz yaşanıyor

      • 14 October 2026
    • Kadın Sanayiciler Kız Çocuklarının Yanında

      Kadın Sanayiciler Kız Çocuklarının Yanında

      • 14 October 2026
    • Sergen Şimşir'den taraftarlara "Tribünleri doldurun" çağrısı

      Sergen Şimşir'den taraftarlara "Tribünleri doldurun" çağrısı

      • 14 October 2026
    • Geleneksel İsmet Atlı Karakucak Güreşleri Pazar Günü Yapılacak

      Geleneksel İsmet Atlı Karakucak Güreşleri Pazar Günü Yapılacak

      • 13 October 2026
    • Demirspor'lu Ahmet Bolat Futsal A Milli Takımı'nda

      Demirspor'lu Ahmet Bolat Futsal A Milli Takımı'nda

      • 13 October 2026
    • Adanaspor'u 2-0 yenen Adana Adaletgücü Ziraat Türkiye Kupası 3.turuna yükseldi

      Adanaspor'u 2-0 yenen Adana Adaletgücü Ziraat Türkiye Kupası 3.turuna yükseldi

      • 07 October 2026
    • Demirspor, Hakkari Zapspor'a 6-1 kaybetti ve Ziraat Türkiye Kupa'sına veda etti

      Demirspor, Hakkari Zapspor'a 6-1 kaybetti ve Ziraat Türkiye Kupa'sına veda etti

      • 07 October 2026
    • Alacaklarından vazgeçen Montella'dan Demirspor'a büyük jest

      Alacaklarından vazgeçen Montella'dan Demirspor'a büyük jest

      • 08 October 2026
    • Atlas Zaloğlu: Serikspor maçına odaklandık, hedefimiz galibiyet

      Atlas Zaloğlu: Serikspor maçına odaklandık, hedefimiz galibiyet

      • 08 October 2026
    • Disiplin Kurulu'ndan Adana 01 Futbol Kulübü'ne para cezası

      Disiplin Kurulu'ndan Adana 01 Futbol Kulübü'ne para cezası

      • 09 October 2026

    Son Eklenen Galeri

    2026 Eylül Ayı Sayısı

    2026 Eylül Ayı Sayısı

    • 02 October 2026

    Son Eklenen Video

    Anket

    Yeni Site Tasarımız Nasıl Olmuş?

    Reklam

    © COPYRIGHT 2021 Sportürk Adana

    • Hizmet Politikamız
    • İletişim
    • Künye
    • Kullanım Şartları