Yerel Medya Çağrısı
Yerel Medya Çağrısı

Sportürk Adana

Reklam

TSYD ödülleri dağıtıldı

TSYD ödülleri dağıtıldı
26 Ağustos 2020 - 11:43

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi tarafından düzenlenen ve bu yıl Peyami Safa Maracı adına gerçekleştirilen ‘Spor Basını Başarı Ödülleri Töreni’ TSYD Nihat Geven Tesisleri’nde yapıldı.

Seyhan Belediyesi’nin sponsorluğunda gerçekleştirilen gecede jüri tarafından ödüle değer görülen 7 ismin yanı sıra özel ödüllerde verildi. Gecede bir süre önce genç yaşta vefat eden spor spikeri Emre Gönlüşen adına da özel bir ödül verilmesi kararlaştırıldı. Ödülü Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ergül Halisçelik ile Emre Gönlüşen’in babası Cumhur Gönlüşen, Demiören Haber Ajansı Bölge Müdürü Akif Özdemir adına Çağlar Öztürk’e sundu. Usta gazeteci Peyami Safa Maracı adına vefa ödülünün verildiği geceye Maracı Ailesini temsilen merhumun oğlu Güney Maracı katıldı. Ödülü, Türkiye Spor Yazarları Derneği Mersin Temsilcisi Ali Adalıoğlu takdim etti.

Gecede ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, milletvekili Ayhan Barut’a da spora yaptıkları katkılar nedeniyle teşekkür ödülleri verildi. TSYD Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın, “Bu yılki töreni ağabeyimiz, bizlere her zaman örnek olan Peyami Safa Maracı adına gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadık. Kendisine bir kez rahmet diliyorum. Gelecek yılki törenimizde yine bir başka merhum üyemiz Hamit Deste ağabeyimiz adına düzenlenecek. Yeni sezonda tüm spor camiasına başarılar diliyorum” dedi. Geceye siyaset ve spor dünyasından birçok seçkin isim katıldı.

ÖDÜL ALAN İSİMLER 

HABER DALI 

Murat Karaman (Sabah Gazetesi)

Elif Ayşenur Bay (İHA)

FOTOĞRAF

Umutcan İşledici (İHA)

SAYFA DÜZENİ

Bülent Vezir (Çukurova Press)

Erhan Zereyak (Hürriyet Gazetesi)

TV-GÖRÜNTÜ HABER

Süleyman Cenk İdaye (İHA)

KÖŞE YAZISI

Adnan Ercan 

EMRE GÖNLÜŞEN ÖZEL ÖDÜLÜ

Akif Özdemir (DHA)

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Sportürk Adana Gazetesine aittir, haberleri kopyalamayınız.