Yerel Medya Çağrısı
Yerel Medya Çağrısı

Sportürk Adana

Reklam

Hipodromlarda maskesiz gezmek yasaklandı

Hipodromlarda maskesiz gezmek yasaklandı
20 Mayıs 2020 - 22:40

Türkiye Jokey kulübü yönetim kurulu hipodromlara maskesiz girilemeyeceğini açıkladı ve bununla ilgili müsamaha gösterilmeyeceğini de vurguladı. İşte yönetim kurulunun açıklaması:

Değerli At Sahipleri, Antrenörler ve diğer ilgililer, gündemde olan Covid-19 nedeni ile, ülkemizde ilk vakanın tespit edildiği ilk günden itibaren, tüm tesislerimizde sizlerin ve tüm toplumun sağlığı için Kulübümüzce gerekli her türlü tedbir alınmaya başlanmış ve bugüne kadar titizlikle uygulanmaya devam edilmiştir

Bundan sonra da bu tedbirlerden herhangi bir taviz verilmeden ve gevşeme olmadan uygulamaya devam edilecektir.

 Bu kapsamda Hipodromlarımız da gerek girişte gerekse ahırlar bölgesinde sürekli kalanlar için, günlük rutin olarak ücretsiz maske dağıtımı devam etmektedir.

Hipodrom içerisinde at gezdirirken, çalışırken ve/veya dolaşırken maske takmak, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da zorunlu olup, bu konudaki kontrollerimiz sıkı bir şekilde devam edecektir.

Hipodrom sınırları içerisinde zaman zaman münferit de olsa, maske takmadan at gezdiren, dolaşan veya çalışan kişilerin görülmesi halinde haklarında işlem yapılarak hipodrom dışına çıkarılacak ve girişlerine izin verilmeyecektir.

Bu konuda, hem birey ve toplum sağlığı için hem de at sahibi ve antrenörlerimizin mağduriyet yaşamaması için, çalıştırdıkları kişileri uyarmaları ve herkesin azami hassasiyet göstermesi gerekmektedir.

Anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Sportürk Adana Gazetesine aittir, haberleri kopyalamayınız.