Yerel Medya Çağrısı
Yerel Medya Çağrısı

Sportürk Adana

Reklam

TJK’den ganyan bayilerine müjde

TJK’den ganyan bayilerine müjde
19 Nisan 2020 - 10:06

Türkiye Jokey Kulübü bir süredir koşulmayan at yarışlarının getirdiği zararları telafi edebilmek amacıyla sabit ganyan bayilerine yönelik büyük bir hamle yaptı. Alınan karara göre sabit ganyan bayilerinin teminatta duran 100 gram altının yarısı iade edilecek. İşte Türkiye Jokey kulübü’nün büyük vefa göstererek aldığı o kararın tam metni:

Sayın Sabit Ganyan Bayilerimiz,

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak nitelendirilen ve tüm Dünya ile birlikte ülkemizde de günlük hayatımızı büyük ölçüde değiştiren Covid-19 salgını nedeniyle olağanüstü günlerden geçmekteyiz.

Sizlerin de bildiği üzere bu süreçte 20 Mart 2020 Cuma gününden bu yana yerel yarışlarımız durdurulmuş olup, İl Valiliklerinin aldığı kararlar neticesinde birçok sabit ganyan bayimiz de faaliyetlerine ara vermek durumunda kalmıştır.

Türkiye Jokey Kulübü olarak her daim büyük ailemizin bir ferdi ve iş ortağımız olarak adlandırdığımız siz sabit ganyan bayilerimizin bu olağanüstü dönemde maddi ve manevi zararları olabileceğini yakından takip etmekteyiz.

Bu bağlamda siz değerli sabit ganyan bayilerimize yardımcı olmak amacıyla ilgili esnaf odasının Kulübümüze göndermiş olduğu dilekçe de dikkate alınarak;

  1. Kulübümüz hesaplarında bulunan 100 gram altın teminatlarınızın 50 gramının tarafınıza iade edilmesine,
  2. Bu iadenin ilgili esnaf odasının dilekçesinde belirttiği gibi zor günler geçtikten sonra yeniden 100 grama tamamlanması yönünde değil, bir daha geri istenmeyecek şekilde yapılmasına

Karar verilmiştir.

Konu ile ilgili detaylar bilahare bayi sahiplerimize duyurulacaktır.

Önemle duyurulur.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Sportürk Adana Gazetesine aittir, haberleri kopyalamayınız.