Yerel Medya Çağrısı
Yerel Medya Çağrısı

Sportürk Adana

Reklam

Murat Sancak’tan çok kapsamlı açıklama

Murat Sancak’tan çok kapsamlı açıklama
25 Mart 2020 - 17:11

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak son günlerde eski yönetici alacakları ve kulübe gelen icra konularıyla ilgili önemli bildirimlerde bulundu.

Başkan Sancak’ın konuyla ilgili açıklaması şöyle:

İMAM GAZALİ

Çok değerli ADS taraftarı İmam Gazali ile ilgili bahsedilen 900-300 binlik çeklerle alakalı kendisinin kulüpten alacağı olan para karşılığında dönemin başkanı tarafından ciro edilerek kendisine verilmiştir ve alacağından düşülmüştür. Nitekim ben geldiğimde hala 3.750.000 Alacağı hala vardı.kendisiyle yaptığımız görüşme de 750 bin + 200 bin bağış yapmıştır.dönem dönem yöneticiler kulübe borç verir para veya çek geldiğinde kendilerine çıkış yaparak borçtan düşülür.bunda her hangi bir suistimal yoktur.

ŞENTÜRK ÇALIK

Şentürk Çalık 535.000 temliği vardı.tamamını bağış yapmıştır.

TARKAN KULAK

Tarkan Kulak 200 alacağı vardı tamamını bağış yapmıştır.

ŞERİF GÜLER

Şerif Güler 300 bin alacağı vardı 200 bini bağış yapmıştır.

İSMAİL TANRIVERDİ

İsmail Tanrıverdi 350 alacağı vardo 200 bini bağış yapmıştır

MEHMET GÖKOĞLU

Eski başkan Mehmet Gökoğlu kulübe koyduğu temlik 10.450 civarında kendisine söylenmesine rağmen bunu bağış yada yarısını bağış yap denmesine rağmen bir kuruş bağış yapmamıştır,temlik yoluyla bütün alacağını almıştır.

Neyse arkadaşlar bilgi olarak aktardım,polemik yaratmak için değil. ALLAH’ın izniyle şu virüsten bir an önce kurtulup ligin başlaması, ALLAH nasip eder inşallah bu sene çıkarız. O yüzden kenetlenelim. Polemiklerden uzak duralım.

SON İCRA KONUSU

Dimaksı bekleyelim kendine yakışanı yapacaktır umarım. Dimaks’a gelince şimdi diyecekler ki bazı akıllılar o zaman Dimaks niye bağış yapsın? yapmak zorunda çünkü o parayı verirken gelmeyeceğini biliyorlardı,niye gelmeyeceğini kendileri bilirler. NOKTA. Bağış yapacaklarını söylemişler yaptıklarında o zaman açıklama yaparız.görelim

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Sportürk Adana Gazetesine aittir, haberleri kopyalamayınız.