Yerel Medya Çağrısı
Yerel Medya Çağrısı

Sportürk Adana

Reklam

Doğa Koleji’nde bursluluk sınavına yoğun ilgi

Doğa Koleji’nde bursluluk sınavına yoğun ilgi
18 Şubat 2020 - 17:03

LGS ve YKS’de Türkiye genelindeki tüm kampüslerinde önemli başarılara imza atan, sporda ve sanatta elde ettiği başarıların yanı sıra hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile adından söz ettiren Doğa Koleji’nin Türkiye genelindeki tüm kampüslerinde 15-16 Şubat tarihlerinde uygulanan bursluluk sınavına 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri katıldı. Bursluluk sınavında başarılı olan binlerce öğrenciye %100 oranına varan başarı bursu imkanı sunulacak.

 İTÜ’NÜN BİRİKİMLERİNDEN GÜÇ ALACAĞIZ

 Doğa Koleji öğrencileri; girişimcilik, disiplinler arası iş birliği ve bilimsel düşünce becerileri gelişmiş bireyler olarak, Türkiye’de ve uluslararası platformlarda eğitimde yeni başarı hikayeleri yazacak. Aydınlık kuşakların gelecekteki temsilcileri olan Doğa Koleji öğrencileri, akademik birikimi ile güçlü bir ekol olan İTÜ’nün yükseköğretimdeki derin tecrübe ve birikiminden güç alarak başarı skalasını daha da yukarı taşıyacak.

 ÜRETEN VE ÜLKESİNE FAYDA SAĞLAYAN NESİLLER

 Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Özeren; iyi eğitim almış nesillerin geleceğin teminatı olduğu inancıyla faaliyetlerini sürdürdüklerini ifade ederek “Bizlere emanet edilen çocuklarımızı, eğitim ve öğretimde başarılı kılacak projelerle buluşturarak, kamuoyunun dikkatini çeken bir eğitim kurumu olmaya ve Atatürk ilke ve inkılaplarının izinde, aklı hür, vicdanı hür, üreten ve ülkesine fayda sağlayan nesiller yetiştirmeye devam edeceğiz” dedi.

 VELİLERİMİZİN YANINDAYIZ!

 Özeren, “İTÜ ile çıktığımız uzun soluklu yolculukta, yeni eğitim öğretim yılı için yapmış olduğumuz bursluluk sınavına katılımınız ve bizlere olan güveninizden dolayı teşekkür ediyorum. Eğitim bursu, erken kayıtta indirim ve ödeme kolaylığı gibi imkanlarla siz değerli velilerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz” diyerek, çalışmalara destek veren Doğa Koleji öğretmen, yönetici ve tüm çalışanlarına teşekkür etti.

 

 

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Sportürk Adana Gazetesine aittir, haberleri kopyalamayınız.