Yerel Medya Çağrısı
Yerel Medya Çağrısı

Sportürk Adana

casino siteleri1xbet

Reklam

Adana Küçükler Satranç İl Birinciliği Turnuvası sona erdi

Adana Küçükler Satranç İl Birinciliği Turnuvası sona erdi
162 views
16 Aralık 2019 - 17:10

Büyükşehir destekli satranç turnuvasında minikler beyin sporu yaptı

Adana Büyükşehir Belediyesi ana sponsorluğunda Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşen ve 460 sporcunun katıldığı Adana Küçükler Satranç İl Birinciliği Turnuvası sona erdi.

Satranç Federasyonu Adana İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan, 12 ayrı kategoride 7-12 yaş arası 460 kız ve erkek sporcunun katıldığı Adana Küçükler Satranç İl Birinciliği Turnuvası tamamlandı. Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşen turnuvada sporcular yarışırken, aileleri ise heyecan dolu anlar yaşadı. Turnuva sonucunda dereceye giren sporculara ödüllerini Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı İsmail Güneş, Türkiye Satranç Federasyonu Adana  İl Temsilcisi Yalçın Gergeroğlu, Spor Şube Müdürü Yuşa Davarcı, Akdeniz Koleji Temsilcisi Evren Özyandı verdi.

Atatürk Spor Salonu’nda 2 gün süren müsabakalar sonunda dereceye giren sporcuların isimleri ve kategorileri şu şekilde;

7 Yaş Açık Kategori                                                         10 Yaş Kız kategori

  1. Poyraz Algur                                                                1. Melis Emekli
  2. Aras Akkaya                                                                 2. Ecesu Nuray
  3. Eren Aşık                                                                      3. Belinay Abus

7 Yaş Kız Kategori                                                           11 Yaş Açık Kategori

  1. Zeynep Topçu                                                             1. Dastan Turgolbaev
  2. Elvin Reyyan Altun                                                     2. Hazar Arslan
  3. Yaprak Türkmenoğlu                                                 3. Öge Haytoğlu

8 Yaş Açık Kategori                                                         11 Yaş Kız Kategori

  1. Jan Demircan                                                             1. Defne Şenkal
  2. Eyüp Oğuz Yağcı                                                        2. Nesli Çolak
  3. Beyrek Nagıyev                                                          3. Südenaz Canpolat

8 Yaş Kız Kategori                                                            12 Yaş Açık Kategori

  1. Beren Yerden                                                             1. Mert Ayper
  2. Özgül Nil Gürsel                                                         2. Fıratcan Yelin
  3. Yıldız Ecrin Önal                                                         3. Oğuz Ulusçu Türk

9 Yaş Açık Kategori                                                          12 Yaş Kız Kategori

  1. Tahsin Efe Dönmez                                                   1. Efsa Uğurel
  2. Mustafa Duman                                                         2. Ecenaz Hoşerler
  3. Ayaz Şaşkın                                                                 3. Aselnaz Yaşarer

9 Yaş Kız Kategori

  1. Ece Polat
  2. Yağmur Şimşek
  3. Dide Babaoğlu

10 Yaş Açık Kategori

  1. Utku Akarslan
  2. Mehmet Emin Ulusoy
  3. Ahmet Kablan
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Sportürk Adana Gazetesine aittir, haberleri kopyalamayınız.

dedektiflik bürosuErzincan escortUşak escortSinop escortBayburt escortBilecik escortKaraman escortEdirne escortAmasya escortManavgat escortKars escortTarsus escortKaraman masaj salonu