Yerel Medya Çağrısı
Yerel Medya Çağrısı

Sportürk Adana

Reklam

Alkışlar “insanlık için iyilik hareketi’ne”

Alkışlar “insanlık için iyilik hareketi’ne”
05 Ağustos 2019 - 15:12

“İnsanlık İçin İyilik Hareketi” Engelli ve Özel Çocukları Piknikte Buluşturdu

İnsanlık İçin İyilik Hareketi paydaşları, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Kayıkhane tesislerinde düzenlenen piknikte, Engelli ve Özel çocukların aileleri ile bir araya geldi.

Adana Valiliği, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Türk Kızılay’ı Seyhan Şubesi, Adana Ayyıldız Spor Kulübü, Son Nokta Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü, Otizmle Barış Derneğinin iş birliği ile düzenlenen piknikte, engelli ve özel çocuklarla birlikte aileleri de güzel bir gün geçirmenin keyfini yaşadılar.

Düzenlenen pikniğe tesislerinin kapısını açarak destek veren, Adana Gençlik Ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, “İnsanlık İçin İyilik Hareketi” paydaşlarına teşekkür etti. Ataşbak konuşmasının devamında şunları söyledi. “Biz Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak, sadece sportif alanda değil, ülkemizin gerçeği olan tüm sosyal alanlarda da sahadayız. Bugün bizleri bu kıymetli çocuklarımız ve aileleriyle buluşturan “İnsanlık İçin İyilik Hareketi”nin   tüm paydaşlarına teşekkür ediyorum. Bu çocuklar hepimizin. Onların yüzlerinde bir parça gülümsemeye vesile olabilirsek kendimizi mutlu hissederiz. Toplumumuzun faydasına olacak tüm etkinliklerde üzerimize düşeni yapacağımızın, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak bütün birimlerimizle aktif olarak destek vereceğimizin bilinmesini isterim” dedi.

Düzenlenen pikniğe, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Adana Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zeynel Abidin Koç, Türk Kızılayı Seyhan Şube Başkanı Reşat Karaca, Adana Gençlik ve Spor Şube Müdürleri Mustafa Lavkor, Murat Adıgüzel, Kadir Gül ve diğer yetkililer katıldı.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Sportürk Adana Gazetesine aittir, haberleri kopyalamayınız.