Yerel Medya Çağrısı
Yerel Medya Çağrısı

Sportürk Adana

Reklam

Yerel Medya Güç Birliği’nden Güneş’e ziyaret

Yerel Medya Güç Birliği’nden Güneş’e ziyaret
25 Temmuz 2019 - 5:55

Yerel Medya Güç Birliği Platformu, Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Yar. Doç. Dr. İsmail Güneş’i ziyaret etti.

Yerel basın sektöründe haftalık, on beş günlük ve aylık olarak yayımlanan gazetelerin imtiyaz sahiplerince, yaşadıkları AYRIMCILIK sorunlarına çözüm üretmek ve ortak hareket etmek amacıyla oluşturulan “Yerel Medya Güç Birliği Platformu”, Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Yar. Doç. Dr. İsmail Güneş’i ziyaret etti.

“ÖNEMİ İNKÂR EDİLEMEZ”

Yerel Medya Güç Birliği Platformu Başkanı Kamil Yalçın Göl ve yönetim kurulu üyeleri Cengiz Durak, Halise Tekbaş ile Dursun Dağtekin’in ziyaretinden memnuniyetini dile getiren Yar. Doç. Dr. İsmail Güneş, yerel basının öneminin inkâr edilemez olduğunu, yerel medyanın topluma ve kamuya son derece önemli hizmet verdiğini belirtti.

“GAZETE AYIRIMI YAPMADAN DESTEK”

Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Yar. Doç. Dr. İsmail Güneş, “Yerel basın sektörü bugüne kadar inişli çıkışlı dönemler yaşamıştır. Büyükşehir Belediyesi olarak gazeteler arasında ayırım yapmaksızın destek vermeye devam edeceğiz. Bu bağlamda bizler de her zaman yanınızdayız ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. 

Yerel Medya Güç Birliği Platformu Başkanı Kamil Yalçın Göl ve yönetim kurulu üyeleri, Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Yar. Doç. Dr. İsmail Güneş’in ilgi ve desteğine teşekkür ettiler.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Sportürk Adana Gazetesine aittir, haberleri kopyalamayınız.